Kullanım Sözleşmesi

 

Lütfen berkaydigital.com'dan hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. www.berkaydigital.com'a kayıt olup, hizmetlerini kullanarak aşağıda yer alan tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.
Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen www.berkaydigital.com hizmetlerini kullanmayınız.

 

Hizmetler Hakkında Bilgilendirme

 

www.berkaydigital.com üzerinden almış olduğunuz hizmetler kişiye özel hizmetler olduğundan dolayı ödemenin ardından ücret iadesi yapılmamaktadır.

 

Tasarım hizmeti satın aldığınızda, size iletilen tasarım üzerinde 3 adet revize hakkınız mevcuttur.

 

Sosyal Medya Yönetimi yaptığımız müşterilerimiz, yönetilen hesap üzerinden herhangi bir suç işlerse, +18 içerikli mesaj veya içerik paylaşımı yaparsa; herhangi bir suç unsuru taşıyan paylaşım, mesaj gönderimi, beğenme yaparsa şirketimiz kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir. Bu gibi durumlarda hizmet anında sona erer ve ücret iadesi talep edemezsiniz.

 

Sosyal Medya Yönetimi ile doğal olarak takipçi ve beğeni artışı için çalışmalar yapılır fakat size takipçi ve beğeni garantisi verilmemektedir. Yaşanabilecek takipçi, beğeni, erişim düşüşlerinden kesinlikle sorumlu değiliz.

 

Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz tarafımıza karşı herhangi bir sebeple saygısızlık yaparsa, argo konuşmada bulunursa hizmeti sonlandırma hakkımız saklıdır, iade talep edilemez.

 

Şirketimizden ve www.berkaydigital.com Websitemizden, hizmet alarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz. 

 

 

berkaydigital.com bildirimde bulunmaksızın Hizmet Şartları'nı değiştirme hakkını saklı tutar.

Son Güncelleme: 11.03.2021

 

 

 

 

2021. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim: 0542 499 42 75